No šā gada 11. līdz 27. bija iespēja pabūt Ķīnā. Brauciena pamatmērķis bija Tehnoloģiju izstāde Šenzenā, kas ar 15 miljoniem iedzīvotāju ir ceturtā li…
No Tibetas visspilgtāk atmiņā paliek tās smarža. Saldi skābenā jaka sviesta aromāts sajaukumā ar vīraku caurstrāvo Tibetas ciematus un pilsētas; ēkas,…
Debešķīgā miera vārtu laukums jeb Tiananmenchang ir komunistiskās Ķīnas Tautas republikas ideoloģiskais simbols un centrs. Tas atrodas tieši uz dienvi…
Mēdz teikta, ka Ķīna nav valsts, bet kultūra. Tā Tautas republikas ietvaros plešas no Krievijas Tālo austrumu pierobežas līdz Hainanas salai un Honkon…
Sarkanas neona spuldzes no aizmugures apgaismo zvaigzni, kas rotā ieeju, un uzvalkos tērpti sargi uzmanīgi novēro ienākošos un pie metāla detektora iz…
Kjiinas robezju krustoju no Laosas. uz robezjas man tiek uzdoti daudz visaadi jautaajumi, iisti nesaprotu vai robezjsargs treneejas anglju valodaa vai…
Ķīna, hmm. Pavadot savu mietpilsonisko dzīvi Latvijā, Ķīna man asociējās ar dīvainu arhitektūru, zemnieku miriādēm, Šaoliņ klostera kaujiniekiem-filoz…
Jau par kulta lietu Eiropai – eiropiešiem kļuvis savus atvaļinājumus pavadīt Ķīnā. Kā liecina Pasaules tūrisma aģentūru aptaujas dati un sniegtā infor…
Beidzot spēju pieķerties pie Ķīnas ceļojuma apraksts, tas bija 4 nedēļas ilgs un tādēļ arī apraksts varētu būt diezgan garš. Tā kā lasītājiem būs dažā…