Brīvdienu piedzīvojumi Algarvē – Portugālē.....

  • 1 min lasīšanai
  • 27 foto

Laikam jau Portugālē neesu īsti pabijis ,bet Algarvē gan.Izmantoju iespēju un iegādājos lēto Ryanair piedāvajumu uz Faro.Biletes Bristol – Faro 79.99 Eur 2.pers.Attiecīgi arī

rezervēju lētu naktsmītni uz 4 naktīm ar brokastīm 2.pers 80 Eur, Albufeiras vecpilsētas daļā.

Galvenais brīvdienu mērķis bija apskatīt Algarves un apkārtnes pludmales un klinšainos krastus kā arī dabu,tūristu pārpildītas vietas nebija mūsu plānos.

Albufeira-tūristu pārpildīta pilsētiņa,kur naktsdzīve sit augstu vilni,bet dienas laikā samērā mierīga jo visi atpūšas pie ūdens.

Dodamies pārgājienā gar piekrasti uz Armação de Pera pusi, apskatot Praia de Galé

mazās pludmalītes ko ieskauj klintis.Visur ir iestaigātas takas,tā ka piekļūt var praktiski visur.Nākamā pieturvieta ir Praia do Castelo,

Praia da Coelha Beach un Praia da Balbina

klinšainie krasti,apmēram ik pēc dažiem simtiem metru ir mazas pludmales kur var pasauļoties un atsvaidzināties okeānā.Viļņi arī ir palieli,ūdens oktobra mēnesī ir bija ap 18 – 20 C.

Nākamā dienā nonākam līdz Praia de S. Rafael maza pludmale ar klinšu arkām pa kurām paveras skats ar ūdenī izmētātam klinšu saliņām ko apskalo lielie okeāna zilie viļņi.

Visas vietas gan neminēšu sīkumos jo esu pa slinku lai rakstītu un arī 4 dienās nevar apskatīt daudz,sanāca Albufeiras apkārtne 15 km rādiusā.

Šogad vasara Portugālē bija uzkavējusies un gaisa temp. oktobra otrā pusē bija vidēji ap 25 C.bez ilgas vilcināšanās varēja izpeldēties jo kāpās un un klinšu ieskautajās vietās saule cepināja ne pa jokam.

Lai vai kā bet laika bija maz un brīvdienas ir galā,kas liek vien domāt par atgriežanos uz ilgāku laiku lai iepazītu un apskatītu so valsti tuvāk,jo tik daudz kas nav redzēts.

Bildes albūmā,varbūt jau kkas kādam noder.Lai veiksmīgi ari jums ceļojumi uz Portugāli.Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais