Tartu pilsēta

  • 1 min lasīšanai
  • 48 foto

Labdien visi draugi, šeit "Draugos". Šo piektdienu un sestdienu izmantoju iespēju apmeklēt Igauniju, Tartu pusi, pie tam es izdomāju ceļot ar autostopiem. Tas ir ne tikai interesantāk, bet arī tomēr ļauj iepazīt arī citus autobraucējus, viņu kultūru , ieradumus, uzņemot stopētājus. No Rīgas līdz Tartu nesteidzoties nokļuvu pa 4 stundām. Nonākot Tartu, mani patīkami pārsteidza sakārtotā vide, veikali, cilvēku nesteigšanās.

Vakarā ar draugiem nedaudz relakasējāmies. Ar ko tā igauņu tauta atšķirās no mums?

Zīmīgi ir tas, ka viņiem nemaz nav tāda tā sauktā Draugu portāla, dīvaini gan, bet, apjautājot vietējos igauņus, viņi teic, ka viņiem nemaz to vajag. Igauņi daudz tērē naudas autobusu, vilcienu biļetēm, lai daudz tiktos ar saviem draugiem.

Tartu ir noteikti vērts apskatīt centru, Universitāti, lielveikalus, aŗī iepirkties un vēl gūt neaizmirstamus fotomirkļus. Tikai neaismirstiet paņemt līdzi fotoaparātu. Un patiešām ir vērts braukt uz divām dienām. Tiesa gan, brīvdienu rītos pa Tartu ielām pārvietojas tipiņi "kunga dūšā" pēc naktsdzīves. Tad gan derētu uzmanīties.

Nākamais mans ceļa mērķis būtu Pērnava. Redzēs, kā man ies. Lai jums visiem jauka diena!Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais