Off the Beaten Path. Ķīna

  • 1 min lasīšanai

Par ceļojuma mērķi Dienvidķīnā tiek izvēlēti trīs tās reģioni – Guangxi, Guizhou un Yunnan, kā pamatā ir interese par mazajām etnisko minoritāšu grupām un, protams, vēlēšanās baudīt neatkārtojamo Ķīnas dabu.

Ķīna ir mājvieta 56 etniskām grupām, no kurām 92% ir Hani (Han Chinese) grupa. Hani Ķīnā ir dominējošā grupa, bet pārējās mazākās minoritāšu grupas tiek dēvētas par shaoshu minzu jeb minority nationals. Hani grupa laika gaitā, cīņā par lauksaimniecībā izmantojamajām zemēm, shaoshu minzu ir iedzinusi arvien dziļāk lauku teritorijās, kas ir ļoti grūti apgūstamas. Mazās grupiņas gadu simtiem ir cīnījušās par savu eksistenci, veidojot kalnainajā Dienvidķīnas apvidū rīsu terases, kuras mūsdienās var uzskatīt par cilvēka roku veidotu šedevru!

Turpinājumu mīļi aicināti lasīt Another Travel Guide portālā, kur iespējams apskatit arī fotogrāfijas, uzklikšķinot uz bildes, to var palielināt..

http://www.anothertravelguide.lv/lat/azija/kina/kina/citadi_marsruti_/irena_belokurova/kina_off_the_beaten_path/

Visas ceļojuma fotogrāfijas iespējams apskatīt interneta adresē http://picasaweb.google.com/mazins1Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais