JNS & kids cultural learnings of America, diena 11

  • 2 min lasīšanai
  • 2 foto

Bija jau man jāuzraksta vakar bet uzrakstīju tikai šodien - nežēlīgs nogurums bija. bet nu par visu pēc kārtas. Cēlāmies ļoti laicīgi jo ir jāpamet lieliskais Rodeway Inn motelis ar visu lielisko baseinu. Somas jau bija vairāk vai mazāk sapakotas. Tā nu ieturējām pēdējās brokastis un pēc brīža jau varējām doties virzienā uz Universal studios.

Iebraucot samaksājām 20$ par parkingu, pēc tam sekojām norādēm par noparkošanos. Piefiksējām, ka mūsu carpark saucas "King Kong". Tālāk dodoties iekšā izgājām caur metāldetektoru un bijām iekšā ar.

Cilvēku bija nejēgā daudz no paša sākuma. Bija doma iepirkt express biļeti, kas ļautu katru atrakciju izbraukt izmantojot prioritāti. Uzzinot, cik tā maksā sapratu, ka nemaz tik ļoti to prioritāti negirbu. Konkrēti - 89.99$ no cilvēka. Kopā tas būtu - gnadrīz 270$. Neesmu tik bagāts, sorry. Jāmeklē risinājums un to arī atradām - sākām iet pēc "labās rokas principa" un ļoti daudzās atrakcijās rindu nemaz nebija. Jau pašā sākumā pieļāvu kļūdu un aizgājām uz Minions atrakciju

Piemēram Terminators un ET. Runa šeit ir par filmām, kuras atsauc manu un varbūt vairumu lasītāju bērnību. Tur rindu nebija un tikām praktiski uzreiz. Zemāk dažas bildīties - cik nu varēju tik ir. Trešajā bildītē ir uzskatāms piemērs, kā var attēlam pielikt jebkādu fonu. Konkrēti - kalns ar Hollywood ir nekas vairāk kā apm. 2m plata kartona plāksne ar zīmējumu uz tās.

Prioritārās biļetes vietā izmantojām "Single riders" ejas un galīgi nebēdājām par to, ka tikām sasēdināti dažādās vietās vai pat dažādos vilcieniņos. Laika izteiksmē zaudējām tikai nedaudz no express badge turētājiem. Šādi rīkosimies arī turpmāk. Nav fotogrāfiju no pašām atrakcijām jo nekādus 'loose items' nav atļauts nemt līdzi un uz foto lietām skatās jo īpaši. Viss ir jāieliek lockerī, kurš ir aktivizējams ar pirksta nospiedumu un tāpat atverams. Līdz 1 stundai tas ir par brīvu.

Oki, Men in black bija laba interaktīvā atrakcija - katram bija lāzerpistole ar kuru bija jāšauj humanoīdi. Par to piešķīra punktus. Meitenes, kas sēdēja man blakus, savāca ap 203000 punktiem, man pašam - 42000 vai kaut kā tā. Rolim - kaut kas ap 122000.

Pēcāk nokļuvām pilsētiņā, kas veltīta Harijam Poteram. Viss tur tik britisks... statuja no Picadilly Circus kā arī vecais labais routemaster autobuss... trīsstāvīgs

Pēc tam nolēmām doties uz Universal Isles of adventure. Devāmies izmantojot cūkkārpas ekspresi no Kings Cross Stacijas. Arī tās iekārtojums ir kā pie britiem, vienīgi pietrūka national rail logotipu.

Vilcienā iekšpusē viss logs bija virtuāls. Pavērā sskati no Londonas, pēc tam tālāk no Anglijas vidienes līdz beidzot apstājāmies hogsmeade. Tur devāmies uz rollercoaster ride un pie ieešanas izbesījos konkrēti - pateica, k akabatās nekas nedrīkst būt, jādodas uz lockeriem savukārt pie lockeriem ir nevāja rinda, no grupas drīkst iet tikai viens cilvēks un durtiņas ir uz atsperi tātad - man ir jāspēj noturēt visi sīkumi, jāatver durtiņas, jāieliek iekšā un jāaizver un vēl no tās drūzmas jātiek ārā. Viss stress pazuda pēc tam, kad izbraucu vienu reizi ar rollercoasteri.

Ieteikums tiem, kas dodas uz Universal: paņemiet ērtu somu (piem. tādu, ko izdala Lattelecom maratonā) kur samest visus sīkumus. visu lieko, tai skaitā sīknaudu atstājiet mājās. Visur var norēķināties ar karti.

Izbraukājām dažādas atrakcijas un tad devāmies atpakaļ uz Universal Studios. Kamēr vēl nav sācies Mardi Gras karnevāls, izbraucām vēl ar Rockit un bijām uz smieklīgāko atrakciju, kas veltīta Šrekam. Pēc tam sākās lieliskais Mardi Gras pasākums. Tiešām labs šovs, Zemāk attēlos.

Bija doma palikt arī uz koncertu bet dēļ tā ka nebija kur pēcpuses nolikt un nezinājām, cik ilgi līdz sākumam kā aŗī nogurums lika par sevi manīt - devāmies prom. Mērķis - Tampa jeb precīzāk viesnīca "Busch Gardens Quality Inn". Iebraucām ap 10:20pm, temperatūra laukā vēl ļoti silta - ap 78 grādi pēc Fārenheita. Piebraucot pie viesnīcas konstatēju, ka neviena tur nav un durvis ir ciet. Pēc kāda laika parādījās kādi viesnīcas iemītnieki, kuri man palīdzēja uzmeklēt receptionistu. Iečekojāmies un iekārtojāmies numuriņā. Numuriņš labāks kā iepriekšējais tomēr baseins ne tuvu nav tik labs kā iepriekšējā viesnīcā. Šeit mēs paliksim divas naktis. Aizmigt bija grūti bet beigās kaut kā izdevās.

Tā arī diena mums noslēdzās.Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais