JNS & kids cultural learnings of America, diena 10

  • 1 min lasīšanai

Esam godam aizvadījuši desmito ceļojuma dienu, pagaidām viss iet perfekti. Šī bija slinkā diena un vienīgais ko izdarījām, aizbraucām uz kādu staigājamo taku. Tiesa, nekāda lielā staigāšana nesanāca. Tas bija reāls mežs, kurš izskatās, ka kādu laiku atpakaļ bija dedzināts.

Vienīgā dzīvā radība, ko ceļā sastapām bija ļoti daudz un dažādas ķirzaciņas un viens taurenītis.

Bija ļoti karsts un Rolim sūrstēja mugura dēļ vakardienas pārcenšanos saulē. Pagājām kādu puskilometru mežā un tad devāmies atpakaļ.

Atgriezāmies mājās, ieslēdzām kondicionieri un ārā negājām. Vēlāk kopā ar Viku aizbraucām uz iepirkšanās centru, kur viņa tika pie jaunām kurpītēm un kleitiņas. Pārdevēja veikalā viņu paslavēja par ļoti labo gaumi apģērba izvēlē. Dodoties ārā no iepirkšanās centra es vēl ieskrēju mazā veikaliņā un iegādājos sev t-kreklu ar kādu politiski skandalozas personas seju uz tā. Uzminiet, kurš tas ir?

Devāmies atpakaļ, bija jau tumš. un mēnestiņš rādīja mums ceļu. Interesanti ir tas, ka mēness sirpis bija vērsts pilnībā uz leju. Tādu skatu var redzēt tikai dienvidu platuma grādos. Atgriezāmies atpakaļ un tad aizgājām nopeldēties baseinā, Pēdējo reizi šajā motelī jo rīt mēs dodamies tālāk. Nemaqz negribas braukt prom - forši te ir bet tomēr.. ir jādodas tālāk.

Rīt paredzama visa diena Universal Studios un Universal Isles of Adventure. Vakarpusē būs pasākums Mardi Gras ar karnevālu kā arī uzstāsies grupa "The Fray".

Pēc tam dosimies uz Tampa. Nākamais ieraksts - rīt vēlu vakarā pēc Floridas laika.Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais