JNS & kids cultural learnings of America, diena 9

  • 1 min lasīšanai

Ir pagājusi 9. diena. Ierakstu ar video izdzēsu, jo nebija īpaši veiksmīgs nedz arī labs.

Rakstīšu cik nu varēšu. Ja kādam mani pieraksti liekas lielā vilšānās - ar varu nelieku lasīt un maksu par lasīšanu ne no viena neiekasēju. Ja kāds uzskata ka nekā no manis rakstītā nav - lai izplāno un izbraukā labāk. Gaidīšu ar nepacietību šos labos, izcilos un piedzīvojumiem bagātos stāstus. Pagaidām viss iet precīzi pēc gatavošanās plāna.

Fotogrāfijas no 9. dienas nav jo bijām ūdens atrakciju parkā Aquatica un neviena no mūsu kamerām nav ūdens necaurlaidīga. Parks bija labs tomēr ne tāds, kā sagaidījām. Interesanti bija nobraucieni, kur tev atveras grīda vaļā un kādu gabalu sanāk krist brīvajā kritienā. Laiks bija ļoti silts un saulains tāpēc dabūjām krietnu saules devu. un mazliet piedegām.

Ūdens parka biļete ir daļa no 3 parku package (Seaworld->Aquatica->Busch Gardens). Papildus tam visam ir jārēķinās ar maksu par stāvlaukumu 14$ kā arī maksu par skapīti 10$. Skapīti var neizmantot ja ierodas jau pelddrēbēs un visas virsdrēbes atstāj mašīnā.

Kad ieradāmies, cilvēku bija maz un visas atrakcijas izbaudījām nekur nestāvot rindā. Vēlāk gan rindas parādījās bet tad jau devāmies atpakaļ.

Vakarā sastapām ģimeni no Krievijas, kas arī apmetusies mūsu viesnīcā.

Pagaidām tas ir viss. Vēlāk šodien būs update par 10. dienu.Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais