JNS & kids cultural learnings of America, diena 5

  • 1 min lasīšanai

Piektā ceļojuma diena tuvojas noslēgumam. Neko tādu īpašu nedarījām. Bijām nelielā pastaigā iepazīt Floridas dabu. Šeit ir iekārtotas lieliskas dabas takas, mežā ir paaugstinātas laipas lai cilvēki netraucētu tai dabai kas vēl ir saglabājusies un savukārt dažādi reptīļi mūs nevarētu apdraudēt. Dabas taka bija 10km attālumā no mūsu viesnīcas. Pirms braukt ārā, konstatēju, ka mašīnai zupa tūlīt beigsies un jāiet uzpildīt. Manu kredītkarti pumpis nepieņēma tā vienkāršā iemesla dēļ, ka nepieņem LV pasta indeksu kā ZIP code. samaksāju ar priekšapmaksu apburošajai un smaidīgajai operatorei un tad arī varēju ieliet. Pielēju pilnu bāku savam iznomātajam Nissan Verso Note par ko bija jāsamaksā veseli17$ ar kaut kādiem centiem. laika kaut kādi 12 galoni iegāja.

Brauciens uz vietu ir ātrs, gps atrod precīzi. Diemžēl datu bāzē nebija, tāpēc bija jāievada koordinātes un viss notiek.

Pamanījām sīkas ķirzaciņas, dažus putnus un pats interesantākais - jaukto koku mežs - priedes, palmas, bambusi un citi lapu koki.

Pēc pastaigas iebraucām KFC, paēdām, samaksāju maziet ap 16$ uz mums visiem trim un tad jau devāmies atpakaļ uz savu viesnīcu. Atrādīju sevi saulītei, bija ap +25 grādi, paplunčājos pa baseinu un viss normāli.

Vēlāk vakarā aizgājām uz Publix (Floridas lielveikalu tīkls), nopirkām uz vietas gatavotos sendvičus. Ļoti garšīgi tomēr bija padārgi - kaut kas ap 4arpus dolāriem katrs. 1L Ūdens pudele - 1$. Apēdām un devāmies atpakaļ. Vakarā paliek stipri vēss un temperatūra nokrītas līdz +15 grādiem. Nav Miami siltums naktīs lai aŗī attālums tikai 300km tomēr sola, ka uz nedēļas nogali naktīs būs siltāks un pa dienu uzkāps līdz +31. Ideāli lai dotos uz akvaparku.

Rīt dodamies uz atrakciju parku Seaworld. Vakarā (pēc ASV laika) uzrakstīšu, ja vien būšu spējīgsSeko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais