Update #2: Gatavošanās lielajam ceļojumam (līdz startam 170 dienas 20 stundas un 31 minūtes)

  • 2 min lasīšanai

Atkal ir pagājis mēnesis, dienu skaits līdz izbraukšanai kļūst mazāks un ir laiks jaunumiem par progresu. Šis apdeitEsam tikuši skaidrībā par sākumu (tas jau bija iepriekšējā apdeitā) bet šobrīd jau ir stingri zināms ko mēs darām un kur paliekam arī pēdējās 3 dienas. Ir cieti norezervēts (cieti manā izpratnē - apmaksāts vismaz 50% apmērā) apartaments uz Collins Avenue.

Tātad, plāns uz šo brīdi (daļa atkārtojas no iepriekšējiem postiem):

mums būs jāpavada 12 stundas. Ir latvieši, kas pieteicās mums ļaut pārnakšņot pie sevis neprasot nekādu atlīdzību pie tam tas ir 5 minūšu attālumā no lidostas. Nekāda dižā gulēšana jau nesanāks bet vismaz būs iespēja savi sakopt turpinājumam. Es rīķinos arī ar to, ka tas var nesanākt, bet nu... kad nāks tuvāk tad ar viņiem sazināšos lai noskaidrotu cik tas ir reāli un vai vēl ir spēkā.

London Heathrow Terminal 5.

Līdz ko ieradīsimies jaunajā 5. terminālī, mums uzreiz būs jāatrod ceļš uz 3. termināli. Visticamāk ka izmantosim maršrutu, ko iesaka plānotājs: http://www.heathrow.com/flight-connections/personal-connection-planner/BA771/AA039/03-MAR-2016/03-MAR-2016/3/6A Pats pārbrauciens aptuveni tāds:

3. marts 11:15 iekārtojamies American Airlines B777 un starts 10 stundu lidojumam pāri dīķim uz Miami

16:25 pēc vietējā laika ielidosim, tad visas imigrāciajs kontroles, bagāžas savākšana un pilsētā esam.

Kad tas viss būs izdarīts, ar pilsētas autobusu dosimies uz mūsu pirmo nakšņošanas vietu, kas ir jau rezervēta un apmaksāta. Ja vien nebūsim nejēgā pārguruši, atstāsim savus koferus un tūlīt prom izbaudīt atsvaidzinošos Atlantijas okeāna viļņus. Apmešanās ir 10 minūšu gājienā pludmales pie Ocean Drive - tātad - south beach.

Pieļauju ka ilgstoši plunčāties nespēsim, dosimies uz mūsu naktsmītni lai kārtīgi atpūstos pēc tālā ceļa.

4. Marts. gulēsim tik ilgi cik gribēsiem tomēr pieļauju, ka pateicoties jetlag, piecelsimies laicīgi un ap 11:00 dodamies atkal uz pludmali. Čemodānus atstāsim turpat - ar saimnieku jau ir sarunāts, ka drīkst atstāt ilgāk.

Pēcpusdienā, kad būsim atkal izplunčājušies pa jūru aiziesim savākt čemodānus un un prom uz lidostu, kur mēs paņemsim iepriekš rezervēto un daļēji apmaksāto auto.

Līdz ko auto tiks saņemts, dosimies uz ziemeļiem un apmetīsimies nelielā viesnīciņā Tutusville. Predzamas, ka ieradīsimies ap 22:00 un uzreiz marš gulēt lai....

5. marts ... varētu laicīgi piecelties, iztaisīties un ierasties autostāvvietā pie Kennedy Space Center, kurš veras vaļā 9:00.

Šeit man ir jautājums lasītājiem: kādu programmu vislabāk ņemt vienas dienas apmeklējumam:

- Daily adminission

- Daily adminission and Lunch with an astronaut

- Daily adminission and Up Close explore tour

- Daily adminission and Up close launch control center tour

No šīs vietas līdz pat 15. martam viss ir aptuvens.

18:00 kosmiskie prieki beigsies un tālāk ceļš vedīs uz netālo Orlando, kur šobrīd ir norezervētas 10 naktis kādā viesnīcā ar brokastīm.

6. marts mēs kārtīgi izguļamies un dodamies apskatīt pašu pilsētu, saprast kas ir kas un kur ir kas.

7. martā ceļamies agri lai dotos uz tematisko parku.

Pagaidām es svārstos starp Universal Studios vai arī Universal Islands of Adventure. Lūdzu iesakiet pieliekot par/pret abiem šiem parkiem?

8. martā dodamies kādā pārgājienā. Vēl pameklēsiem http://floridahikes.com/. Iespējams, ka takas izvēle būs pēdējā brīdī.

9. martā ņemam kādu no Orlando ūdens parkiem. IEspējams, ka runa varētu būt par Wet'n Wild bet varētu būt arī kāds cits, kā piemēram Aquatica vai kāds cits. Lūdzu iesakiet!

10. Martā pārgājiens. .. vai kas cits

11. martā Sausais atrakciju parks, pieļauju ka varētu būt Busch Gardens Tampa

12. martā... pārgājiens vai tml.

13. martā kāds slapjais atrakciju parks

14. martā - swap airboat ride

15. martā dodamies uz Miami Beach, kur apmetamies iepriekš rezervētā un šobrīd 50% apmaksātā apartamentā pašā okeāna krastā uz Collins Avenue

16. martā "atlaižam muļķi", plunčājamies pa pludmali, ievācam lieliskos gliemežvākus.

17. martā izčekojamies ārā un dodamies uz kādu šoping centru (atkal jautājums tautai - kur vislabāk braukt lai sapirktu normālas šmotkas pa zemām cenām). Cik saprotu, tad Miami iepirkšanās centri ir vairāki.

Kad šopings ir pabeigts, suvenīri iepakoti utt.. pienāk bēdīgākais brīdis visā ceļojuma laikā - došanās uz lidostu, auto atgriešana nomā un.,....

nē, šeit es beigšu hronoloģiju... lai nebūtu bēdīgās beigas

Kpsavilkums:

- šobrīd ir pilnīgi skaidrs par pirmajām divām un pēdējām divām naktīm.

- Domāju, ka noteikti samazināšu atrakciju parku skaitu kā arī nakšņošanas ilgumu Orlando. Gribu paņemt arī kādu 1 vai 2 dienas rietumkrastā pie Meksikas līča. Lūdzu iesakiet, piemērotāko vietu [floridas] rietumu pusē!

Nākamais apdeits aptuveni pēc mēneša.Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais