Ceļojums uz Svēto zemi - Izraēlu. 1.daļa

  • 1 min lasīšanai
  • 10 foto

Jūnijā pirmo reizi devos braucienā uz Izraēlu.

Lidojumam izvēlējos savu mīļāko aviokompāniju - Turkish Airlines.

Mana mīļākā avikompānija - Turkish Airlines.

Jautāsiet, kāpēc? Es esmu no tām personām, kas mīl komfortu, un šī kompānija to nodrošina ļoti labā līmenī. Kaut arī lidojums ir caur Stambulu, tas mani nemaz nemulsināja, jo savienojums nebija ilgs, un kamēr gaidīju reisu uz Telavivu, varēju mazliet pastrādāt, iekārtojoties ērti vienā no Ataturka lidostas kafejnīcām. Un tad jau atkal mazliet vairāk kā stundu ilgs lidojums uz Telavivu, un te jau mēs esam. Lai izietu pases kontroli nācās nostāvēt gandrīz stundu rindā. Robežkontroles meitene uzrunāja mani krievu valodā, kaut arī es sasveicinājos angliski (laikam jau automātiski ar visiem, kas ierodas no bijušās PSRS runā krieviski). Man jau tas tīri labi patika, jo krieviski runāju brīvāk nekā angļu mēlē. Pēc atbildes sniegšanas uz vairākiem jautājumiem, par to kāpēc esmu ieradusies un ko es te darīšu, saņēmu savu ieejas biļeti Izraēlas apmeklēšanai.

Viesnīca Telavivā atradās gandrīz pašā jūras krastā, līdz ar to no rītiem, pirms devāmies apskatīt Izraēlu, varēju paspēt nopeldēties (nācās celties gan agri, jo programma bija ļoti piesātināta, un lai visu apskatītu devāmies ceļā agri no rīta).

Viesnīcas "Tal" pludmale.

Telaviva pārsteidza ar savām brīnumskaistajām pludmalēm un moderno infrastruktūru. Gar visu pludmali ierīkoti celiņi gan gājējiem, gan velsipēdistiem. Ik pēc 500 metriem velosipēdu noma, bezmaksas āra trenažieru laukumi. Vecās pilsētas ēkas sadzīvo līdzās ar modernām augstceltnēm. Samēri klusā vecpilsēta ar modernās pilsētas trokšņiem.

Apciemojam vienu no manuprāt labākajām 4* viesnīcām Telavivā - Carlton Tel Aviv hotel.
Skats no viesnīcas terases - elpu aizraujošs!
Kā jau lielākajai daļai Telavivas viesnīcu - baseins atrodas uz jumta.

Pēc viesnīcu "Crown Plaza", "Royal Beach" un garšīgas maltītes Hilton viesnīcā devāmies iepazīties ar vecpilsētu jeb Jafu. Mazliet fotogrāfiju no pastaigas pa vecpilsētu.

Ieeja vecpilsētā jeb Jafā.
Suvenīru bodītes.
Viena no daudzajām kafejnīcām.
Arheoloģiskie izrakumi turpinās...
Te sadzīvo dažādas reliģijas.

Turpinājums sekos...

www.tournesol.lv

info@tournesol.lvSeko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais