Brīvdienas fotogrāfijās. Brīle (Brühl) - Augustusburgas pils.

  • 1 min lasīšanai
  • 20 foto

Brīle, Augustusburgas pils - Schlossstraße 6, 50321 Brühl, Deutschland. http://www.schlossbruehl.de

Augustusburgas pils un Falkenlustes pils Brīlē (Castles of Augustusburg and Falkenlust at Brühl) iekļautas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā 1984. gadā. Augustburgas pils (grezna Ķelnes kūrfirstu-arhibīskapu rezidence) un Falkenlustes mednieku nams, kas atrodas idilliskā dārza ainavā, ir vieni no pirmajiem rokoko arhitektūras piemēriem 18. gadsimta Vācijā. Pils atrodas apm. 15 min. braucienā no Ķelnes, starp Bonnu un Ķelni. Ieeja pilī ir par maksu (6.00 €) un tikai gida pavadībā (parka apskate bezmaksas). Pilī fotografēt aizliegts. Viena no visspilgtākajām apskates vietām pilī ir parādes trepes. Naudas nepietiekamības dēļ, īstais marmors tika aizstāts ar mākslīgo, bet tas nebūt nemazina spilgto iespaidu - http://www.schlossbruehl.de/media/raw/Treppenhaus_Augustusburg.swf. Der atzīmēt, ka kupols ir plakans, kaut freskas veidotas radot optisko mānu.

Pilī ir ļoti krāšņa vannas istaba. Vairāk kā divsimts gadu atpakaļ uzskatīja, ka, mazgājoties vannā, ķermenī var iekļūt dažādi baktērijas, tāpēc to izmantoja ļoti reti. Tai laikā dižciltīgie aplēja sevi ar smaržām un odekoloniem.

Parks ir pils interjera turpinājums. Dubultās puķu kulumbas ir šeit visskatāmākais elements.Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais