Izjūtas pirms brauciena uz Angliju...

  • 2 min lasīšanai

Nu jau pagājis bišku vairāk par mēnesi, kura laikā gatavojos savam dzīves pārmaiņu posmam.

Daudzi uzdevuši jautājumu - domā tur būs labāk?!

Atbildi pārdomājis esu no dažādiem aspektiem un atbildot vienkārši - sliktāk nebūs...

Būs laiks pārdomāt pieļautās kļūdas, neizmantotās iespējas. Ieskicēt savas jaunās dzīves līnijas un turpmākos soļus. Padzīvot atsevišķi no cilvēkiem, kas jau bija rutīna un paskatīties uz savu dzīvi no citas puses. Iegūt dzīves pieredzi dzīvojot 1 nošķirti no cilvēkiem, kas jebkurā momentā pasniedz roku, lai izrautu no nepatikšanām. Protams - labākie draugi un ģimene man visu laiku būs blakus, pat ja uz Austrāliju aizlidotu, bet tomēr šīs 2h50min lidmašīnas ceļa ir attālums, kas mūs šķirs. :) Ļoti smagi ir pārvarēt to, ka neredzēšu ģimeni un labākos draugus, un vēl kādu cilvēku, kas aizķēries tuvāk.. Protams arī savus mīluļus suņuku un kaķi. Priecē tikai tas, ka tas ir tikai gads, iespējams pusotrs.

Domājot par darbu - arī ir šī pati doma - sliktāk jau nu noteikti nebūs... Algas ziņā labāk, par darba meklējumiem, OK, ja vēlētos - Latvijā darbu iespējams atrastu ātrāk, bet tik tiešām vēlos izrauties no rutīnas un apskatīties, kas manā biznesa jomā notiek ārpus mūsu valsts robežām. Negribu ticēt, ka ir identiski! Šis būs man lielisks brauciens pieredzes gūšanai.

Dejošana - viennozīmīgi ļoti liels pārtraukums un jūtams tikai zaudējums... Sēžot Ķīpsalā, mācoties dejas - valdījos. Bija smagi atcerēties lieluzvedumus, kuros esmu piedalījies - vakarā vēl draugs sakarā ar citu lietu man atsūtija dziesmu no "Spēlēju, dancoju", kas bišku aizrāva sirdi... Ļoti ceru ka "Uguntiņa" izdarīs visu izcili, kā parasti - pietrūks šīs dzīvības, pietrūks koncertu.

Izjūtas pirms brauciena?!

Jūtu ļoti lielu atbalstu no tuvākajiem cilvēkiem - smaids sejā, bet tajā pašā momentā jūtu ļoti lielu uztraukumu viņos. Pats sevī līdzīgi - jūtu ka esmu ļoti daudz izdarījis, lai varētu sasniegt iecerēto - braucu uz turieni ļoti optimistiski noskaņots un gatavs darīt, bet tajā pašā momentā ļoti liels uztraukums par nezināmo. Ik pa laikam notek asara par to kas paliek šeit... Noteikti šeit būs mani aprakstiņi, kā man tur iet, ja kādam būs interese - varēsiet izlasīt, bet šo vairāk rakstu priekš sevis, lai atcerētos kā visu šo uzsāku.. Dotajā momentā piefiksēju 1 faktu - tā kā uz dejošanu vairs aktīvi neeju, līdz ar to nepatērēju vairs spēku, darbiņa nav - arī spēka rezerves saglabājas un esmu sācis daudz mazāk ēst, bet pateicoties vēl šim stresam esmu nometis pa 3 nedēļām nu jau 8kg, kaut mans mērķis nebija zaudēt svaru....

Ja nu kāds tomēr ir ticis līdz beigām šim tekstam, ceru ka tas pavērš uz pozitīvām, nevis negatīvam pārmaiņām.. ;)

Iesaku, lai arī cik saspringta dzīve Tev! nebūtu - tagad, tieši tagad apstājies un apskaties apkārt, kas ar tevi notiek.

Paskaties kādi cilvēki tev ir apkārt? Ko viņi vēlas no tevis un ko vēlies no viņiem!? Ar ko tagad nodarbojies - vai tik tiešām tas ir tas, ko vēlies darīt visu dzīvi un sfēra, kurā vēlies bīdīties tālāk? Iespējams tieši šī pauzīte tev lika aptvert to, ka vēl ir laiks mainīt savu attieksmi, savus mērķus un savus turpmākos soļus..

Pirms ceļojuma uz Angliju, Brighton. :)Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais