divas dienas Druskininkos

  • 2 min lasīšanai

Ceļojums uz Druskininkiem jau bija domās sen, beidzot aizbraucām. Ceļš no Salaspils līdz Druskininkiem 4.30 h. Iebraucot pilsētā pārņem sajūta, ka esi kūrortpilsētiņā un tepat aiz priedēm ir jūra, bet nekā… Jau laicīgi biju rezervējusi naktsmītni “Vila Eveline” (www.booking.com). Ļoti jauka viesu māja, mums tika atsevišķs dzīvoklītis (ar savu ieeju), līdz ar to neviens nemaisījās pa kājām J, tas izmaksāja 208 Lt. Pilnīgi pietiek 4 cilvēkiem, ir arī virtuve, kur var uztaisīt ēdienu, jo ēdināšana no viesu mājas puses nav paredzēta, bet tā pat ir labāk, jo netālu esošajā Maximā var sapirkt visu ko sirds kāro. Nolikām mantas un prom uz apskates objektiem. Vispirms, protams, ieturējām maltīti pāri ceļam esošajā kafejnīcā (drīzāk krogā). Iespējams, ka vietējais firmas ēdiens – cepelīni bija garšīgi, bet mūsu pasūtītais ēdiens nu tā – uz 6 ballēm no 10.

Pirmais apskates objekts bija Meža muzejs – kaut kas no Tērvetes, bet apjoma ziņā pavisam niecīgs. Pašā muzeja mājā ir dažādi izbāzeņi un vēl šis tas no Dabas muzeja eksemplāriem.

Otrais apmeklējumu objekts – Grūtas parks (padomju laiku skulptūras). Teritorija diezgan plaša, visu pat neizstaigājām, jo bija pārāk karsts (neskatoties uz to ka plkst.bija 19.00, ārā bija 30 grād)i. Ieejas maksa mums četriem bija 70 Lt. Parks ļoti jauks, sakopts. Parka teritorijā ir arī mini Zoo, kurā pavadījām diezgan daudz laika, jo tik mazs tas nemaz nav (apskatāmo zvēru un putnu ziņā). Turpat ir arī Lunaparks, kuram, protams, mazākie garām nevar paiet. Ļoti daudz padomju laiku skulptūru, ir izveidotas arī nelielas ēkas, kurās var apskatīt tā laika atribūtiku. Diezgan jocīgi ir, kad ej pa mežu un skan padomju mūzika. Kopumā patika visiem, arī tiem, kuriem par šiem laikiem nav ne mazākās sajēgas J

Tā kā diena jau gāja uz beigām, bet miegs nevienam nenāca, nolēmām mazliet pastaigāt pa pašiem Druskininkiem. Turpat blakus viesu mājai ir gājēju iela (kā Jomas iela). Tā lēnā garā apskatot dažādas jauks skulptūras un ārkārtīgi lielu un smuku baznīcu, nonācām līdz muzikālajai strūklakai. Tur ir iespēja pašam ar mobilā telefona īsziņas palīdzību pasūtīt mūziku un laiku, kad tā tiks atskaņota. Vakarā jo īpaši skaisti izskatās, jo strūklaka tiek izgaismota dažādās krāsās. Turpat (5-10 min.gājienā no viesu mājas) ir akvaparks. Blakus esošais parks arī ir skaists.

Otrās dienas plānā bija akvaparka apmeklējums un izbrauciens ar kuģīti. Akvaparks izmaksāja 140 Lt (uz 3 stundām). Ņemot vērā to, ka manām meitenēm vēl nav 18 gadi, nevarējām iegādāties biļetes uz pirtīm L Principā Līvu akavaparks man patīk labāk, jo ir vairāk baseinu, džakuzi. Nu tās 3 stundas kaut kā novilkām. Pēc tam ātri iekožot tuvākajā kafejnīcā devāmies 3.5 stundu garā izbraucienā ar kuģīti pa Nemunu (95 Lt). Silti iesaku – nebrauciet!!! Soli sēdēšanai nav ērti, Nemūnas krasti aizauguši, vispār nav ko redzēt, ja nu vienīgi kādu zivju gārni. Mūsu galamērķis šajā braucienā bija kāds klostera komplekss (nosaukumu netaceros), nu nekas sevišķs. Pēc ilgas kāpšanas karstā laikā kalnā, man bija pilnīgi vienalga, kas tur atrodas. Labāk būtu aizgajuši uz izklaides parku “One” (līdzīgs “Mežakaķim)”, kas ir blakus akvaparkam, bet, kas tad to varēja zināt.Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais