Sardīnija miniatūrā

  • 1 min lasīšanai
Giara di Tulli, 1 km attālumā no Barumini Nuragi (65 km no Cagliari) atrodas 50 tūkstoši m2 liels unikāls dabas parks, kurā 360 m amplitūdā ir izveidota Sardīnijas reprodukcija. Kā jau izsaka pats nosaukums, šajā parkā jūs redzēsiet Sardīniju miniatūrā, kurā ir atspoguļoti visi svarīgākie dabas, kultūrvēsturiskie un arhitektūras objekti. Lai izbraukātu visu salu ar nedēļu vien nepietiek, tāpēc iesaku aizbraukt uz Mini Sardīniju lai „vienā rāvienā” apskatītu visu laikmetu ievērojamākās celtnes, baznīcas, dabas parkus un daudzas citas interesantas lietas, kas atspoguļo brīnišķīgo Sardīnijas salu visos laikmetos. Šis parks ir maza Sardīnijas kopija, kur katrs objekts ir veidots ar maksimālu precizitāti. Sākot ar jūliju Mini Sardīnijā būs pieejams arī audio gids krievu valodā, pagaidām auto gids ir pieejams angliski un protams itāliski.

Mini Sardīnijā ir izveidota unikāla Nuragi sādža (Villaggio Nuragico), kas atspoguļo Nuragi laikmetu. Esmu bijusi vairākos muzejos ar mērķi atrast, kā ģērbās un kā izskatījās Nuragi laikmeta ļaudis, bet gandrīz nekur nav saglabājušās šādas liecības. Šajā Nuragi sādžā beidzot to atradu! Te jūs redzēsiet kādi izskatījās ļaudis uz salas apmēram 3000 gadus atpakaļ, ar ko viņi nodarbojās, kāda bija viņu politikas sistēma un reliģiozie rituāli.

Mini Sardīnija ir atvērta katru dienu no plkst 9:30 līdz 19:00, svētdienās no plkst 9:30 līdz 20:00

Vairāk par brīnišķīgo Sardīniju atradīsiet manā mājas lapā www.bellasardinija.com vai sekojot Bella Sardinija jaunumiem Face Book profilā.Seko līdzi svaigākajiem jaunumiem

Uzzini par jaunākajiem ceļojumiem un aktualitātēm pirmais